tydzień zamknięcia + "choinka"

par prezes  -  7 Décembre 2013, 04:31  -  #pot pourri

tydzień zamknięcia + "choinka"

prezesowa i prezes zawiadamiają i zapraszają:

... koniec roku kalendarzowego 2013 zbliża się nieuchronnie ... jak zwykle, w "POLONUSIE" i "POD BAŃKĄ" (pod 9 Michael Power Place) planujemy jego uroczyste zakończenie poprzez zorganizowanie

"POLONIJNEGO TYGODNIA BRYDŻOWEGO"

w dniach 9-14 grudnia 2013 r.

na który złożą się 3 turnieje:

  •   9 grudnia (poniedziałek), godz. 19:00 - turniej par w "POLONUSIE" na MAXy,
  • 12 grudnia (czwartek) , godz. 19:00  - turniej par w "POD BAŃKĄ" na IMPy,
  • 14 grudnia (sobota), godz. 11:00 - tradycyjne przyjęcie "choinka",
  • 14 grudnia (sobota), godz. 13:00 - turniej indywidualny,

... tego samego dnia, czyli w sobotę 14 grudnia wręczone zostaną nagrody dla zwyciezcy w klasyfikacji długofalowej w "POLONUSIE" i zwycięzcy w punktacji długofalowej w "POD BAŃKĄ" ... również, wprowadzona zostanie oddzielna klasyfikacja "POLONIJNEGO TYGODNIA BRYDŻOWEGO" ... zawodnikom, którzy - uczestnicząc w co najmniej jednym turnieju par i (obowiązkowo) w turnieju indywidualnym - i zgromadzą największą ilość punktów mistrzowskich, przyznane zostaną nagrody rzeczowe, a zdobywcy I miejsca zostanie dodatkowo wręczony

puchar przechodni "POLONUSA"!

(tymczasowo na przechowaniu u Wojtka Sambora!)

... jak zykle zapraszamy wszystkich brydżystów z Toronto, z Mississauga, ze Scarborough, z całego Ontario i spoza! ... na wszystkie turnieje, a zwłaszcza na "choinkę"!!!

prezesowa i prezes

Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :