par prezes
-
19 Avril 2014, 20:39
- Catégories :#pot pourri
...
Wszyskim bardzo dobrym, zaawansowanym, srednim graczom (slabeuszy nie ma wsrod naszych znajomych, prawda?), czlonkom i sympatykom "Polonusa" - Zdrowych, i Wesolych Swiat Wielkanocnych
zyczy
prezes
PS. nastepny turniej wyjatkowo we czwartek, 24 kwietnia!!!