Wielkanoc 2014

par prezes  -  19 Avril 2014, 20:39  -  #pot pourri

...

...

Wszyskim bardzo dobrym, zaawansowanym, srednim graczom (slabeuszy nie ma wsrod naszych znajomych, prawda?), czlonkom i sympatykom "Polonusa" - Zdrowych, i Wesolych Swiat Wielkanocnych

zyczy

prezes

PS. nastepny turniej wyjatkowo we czwartek, 24 kwietnia!!!

Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :