rozkład zajęć na grudzień (z tradycyjną "choinką")
W grudniu nasz klub "działa" w następujące wieczory i dni:
- poniedziałek, 1-go grudnia o 19-tej (już było)
- poniedziałek, 8-go grudnia o 19-tej
- czwartek, 11-go grudnia o 19-tej
- sobota, 13-go grudnia o 11-tej (tradycyjna "CHOINKA" - poczęstunek i kolędy o 11-tej, turniej indywidualny o 12:30, zakończenie imprezy i wręczenie nagród o 17:30)
- poniedziałek, 15-go grudnia o 19-tej
- ---------------- przerwa swiąteczna do -
- poniedziałek, 29-go grudnia
------------------------------------------------
Jak zwykle zapraszamy lokalnych "polonusów" na nasze turnieje, a zwłaszcza na "choinkową" sobotę. Podtrzymajmy naszą wieloletnią tradycję i zróbmy wszystko, żeby tegoroczna impreza również należała do udanych. Liczymy na stawiennictwo wszystkich sympatyków niezależnie od orientacji i przynależnosci klubowej. Przynies ze sobą swiąteczny humor, cos do jedzenia/picia i głowę do walki w indywiduelu! Jesli masz jakiekolwiek pytania/komentarze, dopisz się do tego artykułu. Jesli przypuszczasz, że ktos twoich znajomych nie miał dostępu do "blotki", przekaż mu/jej powyższe informacje. Z góry Ci za to dziękujemy!!!
prezes i prezesowa
/image%2F0562638%2F20251113%2Fob_5f2e38_2025-11-13.png)