czas (to pieniądz?) w "POLONUSIE"
Na życzenie przeważającej większości bywalców/sympatyków "POLONUSA" z dniem 9 lutego zostały wprowadzone następujące zmiany w regulaminie klubowym:
1. zapisy do turnieju - 18:45 do 19:00
2. początek turnieju - 19:00
2.1- jeśli wypadnie ci coś nieprzewidzianego i nie możesz przybyć na czas, dzwoń do prezesa na telefon komórkowy, zrobię wszystko co w mojej mocy, żebyś mimo to mógł zagrać, aczkolwiek nie daję żadnych gwarancji.
3. czas na rozegranie rund jest limitowany
3.1 rundy 3-rozdaniowe - 21 min.
3.2 rundy 4-rozdaniowe - 28 min.
3.3 rundy 5-rozdaniowe - 35 min.
3.4 na 4 minuty przed końcem rundy nie zaczyna się nowego rozdania
3.5 gdy runda się zaczęła, a przy stole brakuje zawodnika/zawodników i w rezultacie doszło do rozegrania mniej rozdań w tej rundzie - poszkodowana para dostaje A- albo -3 IMPy, a para która nie zawiniła dostaje A+ albo +3 IMPy
4. koniec turnieju - 22:30, a zatem ostatnia runda obowiązkowo musi być rozpoczęta przed 22:00!
/image%2F0562638%2F20251113%2Fob_5f2e38_2025-11-13.png)