czas (to pieniądz?) w "POLONUSIE"

par prezes  -  12 Février 2015, 15:39  -  #pot pourri

Na życzenie przeważającej większości bywalców/sympatyków "POLONUSA" z dniem 9 lutego zostały wprowadzone następujące zmiany w regulaminie klubowym:

1. zapisy do turnieju - 18:45 do 19:00

2. początek turnieju - 19:00

2.1- jeśli wypadnie ci coś nieprzewidzianego i nie możesz przybyć na czas, dzwoń do prezesa na telefon komórkowy, zrobię wszystko co w mojej mocy, żebyś mimo to mógł zagrać, aczkolwiek nie daję żadnych gwarancji.

3. czas na rozegranie rund jest limitowany

3.1 rundy 3-rozdaniowe - 21 min.

3.2 rundy 4-rozdaniowe - 28 min.

3.3 rundy 5-rozdaniowe - 35 min.

3.4 na 4 minuty przed końcem rundy nie zaczyna się nowego rozdania

3.5 gdy runda się zaczęła, a przy stole brakuje zawodnika/zawodników i w rezultacie doszło do rozegrania mniej rozdań w tej rundzie - poszkodowana para dostaje A- albo -3 IMPy, a para która nie zawiniła dostaje A+ albo +3 IMPy

4. koniec turnieju - 22:30, a zatem ostatnia runda obowiązkowo musi być rozpoczęta przed 22:00!

Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :