Marek Leś wraca do kraju

par prezes  -  24 Février 2015, 06:34  -  #pot pourri

...

...

    Mareczku, czy ci nie żal
    Odchodzić od stron kanadyjskich,
    Klonowych lasów i hal
    I tych potoków srebrzystych?
    Mareczku, czy ci nie żal,
    Mareczku, wracaj do Kanady!

    A Marek na Ontario spoziera
    I łzy rękawem ociera,
    Bo Kanadę porzucić trzeba,
    Dla dziatwy, panie, dla rodziny. 
        
    Mareczku, wszystkiego najlepszego w Białogardzie, w Polsce, w Europie!    
    
Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :