Marek Leś wraca do kraju
Mareczku, czy ci nie żal
Odchodzić od stron kanadyjskich,
Klonowych lasów i hal
I tych potoków srebrzystych?
Mareczku, czy ci nie żal,
Mareczku, wracaj do Kanady!
A Marek na Ontario spoziera
I łzy rękawem ociera,
Bo Kanadę porzucić trzeba,
Dla dziatwy, panie, dla rodziny.
Mareczku, wszystkiego najlepszego w Białogardzie, w Polsce, w Europie!
Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :
/image%2F0562638%2F20251113%2Fob_5f2e38_2025-11-13.png)
