KLUBOWA "CHOINKA" 18/12/2015!
... BĘDZIE "CHOINKĄ"!!! ...
Zarezerwowaliśmy salę klubową na choinkowe party!!!
Z A P R A S Z A M Y !!!
Proponowany program wieczoru obejmuje:
1. przyjęcie świąteczne od 17:30 do 19:00 (jeśli możesz, przynieś jakąś potrawę świąteczną albo trunek, albo oba!)
2. w tym samym czasie składanie życzeń świątecznych, śpiewanie kolęd (bez ryków, kultura obowiązuje!), pogaduszki, itp., itd.
3. turniej indywidualny z nagrodami od 19:00 do 23:00
4. wręczenie nagród, upominkowe zdjęcia do albumu, zakończenie imprezy między 23:00 a 23:15
Jak zwykle nasze choinkowe party będzie okazją do podsumowania klubowego sezonu 2015 i wręczenia specjalnej nagrody zwycięzcy w klasyfikacji klubowej sezonu 2015 a jest nim Staszek Kempa! W ramach tego podsumowania, wyniki dwóch turniejów, poniedziałkowy turniej par (14/12) i piątkowy indywiduel (18/12) pozwolą na wyłonienie zwycięzcy Tygodnia Zamknięcia Sezonu w "Polonusie". Przypominamy, że zwycięzcą edycji 2014 i obrońcą pucharu jest Wojtek Kowalski!
/image%2F0562638%2F20251113%2Fob_5f2e38_2025-11-13.png)