KLUBOWA "CHOINKA" 18/12/2015!

par prezes  -  15 Décembre 2015, 11:06

... BĘDZIE "CHOINKĄ"!!! ...

Zarezerwowaliśmy salę klubową na piątek, 18-go grudnia na choinkowe party!!!

Z A P R A S Z A M Y !!!

Proponowany program wieczoru obejmuje:

1. przyjęcie świąteczne od 17:30 do 19:00  (jeśli możesz, przynieś jakąś potrawę świąteczną albo trunek, albo oba!)

2. w tym samym czasie składanie życzeń świątecznych, śpiewanie kolęd (bez ryków, kultura obowiązuje!), pogaduszki, itp., itd.

3. turniej indywidualny z nagrodami od 19:00 do 23:00

4. wręczenie nagród, upominkowe zdjęcia do albumu, zakończenie imprezy między 23:00 a 23:15

Jak zwykle nasze choinkowe party będzie okazją do podsumowania klubowego sezonu 2015 i wręczenia specjalnej nagrody zwycięzcy w klasyfikacji klubowej sezonu 2015 a jest nim Staszek Kempa! W ramach tego podsumowania, wyniki dwóch turniejów, poniedziałkowy turniej par (14/12) i piątkowy indywiduel (18/12) pozwolą na wyłonienie zwycięzcy Tygodnia Zamknięcia Sezonu w "Polonusie". Przypominamy, że zwycięzcą edycji 2014 i obrońcą pucharu jest Wojtek Kowalski!

Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :