komu jeszcze ...

par prezes  -  7 Juin 2016, 20:59  -  #pot pourri

... wlepili mandat za parkowanie w sobotę, 14-go maja podczas pucharowego turnieju par w "Tatrach" i komu jeszcze nie przyszło do głowy żeby zgłosić wyrządzoną stratę do naszego Mecenasa polonijnego brydża? Niech taki ciężko poszkodowany delikwent niezwłocznie skontakuje się z wyżej wymienionym i niżej podpisanym.

komu jeszcze ...

Stanisław Golec

(416.254.9195)

Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :