komu jeszcze ...
... wlepili mandat za parkowanie w sobotę, 14-go maja podczas pucharowego turnieju par w "Tatrach" i komu jeszcze nie przyszło do głowy żeby zgłosić wyrządzoną stratę do naszego Mecenasa polonijnego brydża? Niech taki ciężko poszkodowany delikwent niezwłocznie skontakuje się z wyżej wymienionym i niżej podpisanym.
Stanisław Golec
(416.254.9195)
Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :
/image%2F0562638%2F20251113%2Fob_5f2e38_2025-11-13.png)
