Wiesio i Ula zapraszają na sobotę 10 rano!!!
... wszystkich, ale to wszystkich brydżystów na kolejne otwarcie wrót do ich nowego gniazdka, turniej i party!
gdzie: 120 Bismark Drive, Cambridge, Ontario N1S 4G2
kiedy: 26 listopada (sobota), godz. 10:00 (jeśli jedziesz z Mississauga albo Toronto zarezerwuj 60-90 min. na dojazd)
potwierdź stawiennictwo - masz 4 możliwości:
1. osobiście, podczas jednego z poniedziałkowych turniejów w "Polonusie"
2. przez telefon - 905.965.2176
3. email - victorszcz@gmail.com albo victorsz
4. komentarz do niniejszego ogłoszenia - klik
Gospodarze przygotowali najróżniejsze towarzyskie i brydżowe atrakcje włączywszy nawet specjalny stolik turniejowy na środku basenu dla "Polonusów-morsów"!
/image%2F0562638%2F20251113%2Fob_5f2e38_2025-11-13.png)
/image%2F0562638%2F20161106%2Fob_fbeae3_wiesio-2015.jpg)