ach co to był za ewenement!

18 Décembre 2017, 11:10  -  #pot pourri

(wejdź do środka i uruchom wideo)

po świątecznym przyjęciu "praca" przy stoliku

ach co to był za ewenement!

w imieniu wszystkich co się zjawili w klubie:

niech żałują ci co nie przyszli!

mam rację?

Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :