Światowa Symultanka - The World Wide Bridge Contest gramy trzy turnieje (26-27/03, 23-24/04, 7/05)
Już po raz któryś tam z rzędu WBF i E-Cats organizują tą imprezę i myślę, że Polonusy mogą być zainteresowani zorganizowaniem takiego, czy nawet takich turniejów w naszym klubie.
Szczegóły można znaleźć tutaj.
Twój ukochany prezes już podjął odpowiednie starania. Pierwsze spotkanie 26-go marca ... masz partnera - stawiaj się ... nie masz - daj mi znać, na pewno coś się załatwi.
Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :
/image%2F0562638%2F20251113%2Fob_5f2e38_2025-11-13.png)