gdyby Stanley Auto ...
... miał co roku rozdawać puchary na swoje "POLONIJNE MISTRZOSTWA" to by w tym roku zebrało się tego dwa tuziny (aż się w łepetynie nie mieści!). Ale jak wszyscy wiedzą są to puchary przechodnie i nasz Główny Sponsor nie zbankrutował i nie zbankrutuje! (Twój ukochany prezes wraz z prezesową już trzykrotnie położyli łapy na tym "żelastwie". I co? I nic!)
Ale do rzeczy. Szansa jest że i TY już niedługo możesz zacharapcić puchar(y) przechodnio na jeden rok. Turniej par odbędzie się 26-go maja, a turniej drużynowy 27-go maja br. w sali klubowej "POLONUSa" w domu Tatry przy 3015 Parkerhill w Mississauga.
Sponsor Stanley i sponsorzy pomocniczy zapraszają wszystkich Polonusów, Diamondów, Czikagowców i ludzi niezależnych!
/image%2F0562638%2F20251113%2Fob_5f2e38_2025-11-13.png)
