Jak w całej Ameryce sezon świąteczny "POLONUSIE" zaczyna się tuż po Czarnym Piątku. (A przy okazji - udało Ci się wczoraj kupić coś za bezcen?)
Jak zajrzyj do naszego kalendarza to przekonasz się, że program zajęć na koniec roku obfituje w wiele atrakcji. Dla ułatwienia poniżej przedstawiam Ci szczegóły:
30 listopada (piątek), godz. 19:00
Mała impreza połączona z treningiem na rozgrywkę. Do rozegrania będą specjalnie przygotowane 24 rozdania, żeby nie tylko odświeżyć ale i rozbudować Ci metodologię rozgrywki. Jeśli uważasz, że już wszystko umiesz, sam sobie szkodzisz! Ilość miejsc ograniczona, wcześniej skontaktuj się ze mną żeby zagwarantować uczestnictwo!
3 grudnia (poniedziałek), godz. 19:00
10 grudnia (poniedziałek), godz. 19:00
15 grudnia (sobota), godz. 10:00 - "CHOINKA"
Rok 2018 zamykamy serią trzech turniejów o puchar "POLONUSA", aktualnie w posiadaniu Janusza Hanusa.Żeby zawalczyć o powyższy puchar musisz co najmniej raz zauczestniczyć w turnieju par i obowiązkowo w indywiduelu. Twój najlepszy wynik z jednego albo najlepszego (jeśli grałeś w obu) z turniejów par dodany do wyniku z indywiduela (w "podrasowanych" punktach mistrzowskich) pozwoli Ci zawalczyć nie tylko o puchar ale i o nagrody rzeczowe! Przy okazji Twój ukochany prezes będzie miał przyjemność i honor wręczenia nagrody albo Chrabie, albo Małgosi (walka trwa do samego końca!) za zwycięstwo w klasyfikacji klubowej 2018!
W imiemiu własnym i członków/sympatyków "Polonusa" zapraszam Ciebie bardzo, bardzo serdecznie na wszystkie albo na conajmniej dwa poniedziałki! Będzie zabawa, będą emocje!