sto lat dla Wandzi!

par prezes  -  8 Janvier 2019, 15:15

sto lat dla Wandzi!
sto lat dla Wandzi!

... było odśpiewane, a jakże ... było opite, jak najbardziej! ... wszyscy życzyli, niektórzy śpiewali, inni ryczeli (np. prezes), bo nie umieli inaczej!

Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :