zakończenie sezonu 2019
... Miecio Laskowski (zwycięzca w 2018)!
Jak co roku brydżowy sezon w POLONUSIE kończymy serią dwóch poniedziałkowych turniejów par i niedzielnym turniejem indywidualnym połączonym z tradycyjną "choinką":
poniedziałek 2 grudnia, godz. 19:00- turniej par (IMP)
poniedziałek 9 grudnia, godz. 19:00 - turniej par (MAX)
niedziela 15 grudnia, godz. 10:00 - turniej indywidualny (MAX); "choinka"

Żeby zawalczyć o powyższy puchar musisz co najmniej raz zauczestniczyć w turnieju par i obowiązkowo w indywiduelu. Twój wynik z jednego albo najlepszy z dwóch turniejów par dodany do wyniku z indywiduela (wszystko w "podrasowanych" punktach mistrzowskich) pozwoli Ci zawalczyć nie tylko o puchar ale i o nagrody rzeczowe! Przy okazji Twój ukochany prezes będzie miał przyjemność i honor wręczenia nagrody Heniowi za zwycięstwo w klasyfikacji klubowej 2019!
W imiemiu własnym zapraszam Ciebie bardzo serdecznie na wszystkie imprezy albo na conajmniej "choinkę"! Będzie zabawa, będą emocje!
/image%2F0562638%2F20251113%2Fob_5f2e38_2025-11-13.png)