mecz "Tuzy z Ontario" kontra "Stajnia Rajskiego"

par prezes  -  31 Mars 2013, 11:08  -  #pot pourri

Piotr Rajski z Edmonton proponuje rozegranie rewanżowego meczu na BBO w niedzielę 21-go kwietnia o godz. 14:00 EST. Będąc niejako samozwańczym koordynatorem tego ewenementu czekam na:

  1. twoją reakcję - TAK (lejem ich)/NIE (dajemy sobie spokój)!
  2. (jeśli TAK) - twoje zgłoszenie, łącznie z podaniem pseudonimu na BBO, najlepiej z nazwiskiem i pseudonimem partnera (do tego celu użyj komentarz do tego atykułu/email/telefon/telefon komórkowy);

Jedynie wtedy gdy uda nam się zgromadzić trzy gwarantowane/na odpowiednim poziome/w odpowiedniej formie pary, dam pozytywną odpowiedź Piotrowi.

Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :