specjalne zaproszenie do "POLONUSa"
czołem ... w nadchodzący poniedziałek tj. 26/06 gramy turniej indywidualny, nie pierwszy, ale ostatni w tym półroczu ... nie masz co robić? wpadaj ... nie masz partnera? kłopot z głowy, prezes załatwi Ci z tuzin chętnych, albo i jeszcze więcej ... chcesz kogoś na/pouczyć? kandydatów będzie od metra ... a zatem do poniedziałku, zapisy przed siódmą, zaczynamy zaraz potem! twój ukochany prezes
Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :
/image%2F0562638%2F20251113%2Fob_5f2e38_2025-11-13.png)