nie ma żartów ... "POLONUS" zamknięty do odwołania!
Po konsultacjach z klubowiczami i nie tylko, decyzja prezesa może być tylko jedyna: na razie nie będzie turniejów w "POLONUSIE"!
Przepraszam za zamieszanie. Do zobaczenia - mamy nadzieje - wkrótce, ale nie wiemy kiedy. Czekaj na (mam nadzieję) dobre wiadomości!
Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :
/image%2F0562638%2F20251113%2Fob_5f2e38_2025-11-13.png)