nie ma żartów ... "POLONUS" zamknięty do odwołania!

par prezes  -  15 Mars 2020, 13:32

Po konsultacjach z klubowiczami i nie tylko, decyzja prezesa może być tylko jedyna: na razie nie będzie turniejów w "POLONUSIE"!

Przepraszam za zamieszanie. Do zobaczenia - mamy nadzieje - wkrótce, ale nie wiemy kiedy. Czekaj na (mam nadzieję) dobre wiadomości!

 

Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :