POLONUS na BBO?

22 Mars 2020, 13:33  -  #pot pourri

POLONUS na BBO?

Siedzisz w chałupie i nudzisz się, zapominasz brydża? Twój ukochany prezes ma dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia!

Żeby nie zapomnieć czym brydż się je, zaczynając od tego tygodnia dla wszystkich Polonusów będę organizował regularne mecze na BBO. Jeśli jesteś zainteresowany napisz w komentarzu do tego artykułu (albo wyślij do mnie e-mail) podając:

  1. imię i nazwisko,
  2. pseudonim na BBO (dlatego proszę #1 bo mogę nie kojarzyć),
  3. pseudonim partnera, jeśli masz, jeśli nie masz, nie ma problemu.

Zaczynamy, gdy zgłosi się 7-8 (regularnych) zawodników (wtorek o 20:00?). Jeśli nie jesteś na BBO, daj mi znać, poprowadzę Cię "do baru" za rączkę i nawet nie będzięsz musiał mi dziękować!

Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :
P
czekam no Ciebie! nie bój się, to nic nie kosztuje, to nic nie boli!
Répondre